Oferta specjalna Kart Kredytowych

Dziś jest: Poniedziałek, 3 sierpnia 2020, Imieniny: Lidii, Augustyna
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Karty

2009-08-18

Oferta specjalna Kart Kredytowych

Alior Bank oferuje półroczne obniżenie oprocentowania transakcji bezgotówkowych klientom, którzy przeniosą kartę z dotychczasowego banku. Oferta ważna jest do 31 października 2009 roku.

Oznacza to, że oprocentowanie w zależności od salda zadłużenia wyniesie od 8,5% do 10%. To jedna z najatrakcyjniejszych ofert kart kredytowych w Polsce. Po zakończeniu półrocznego okresu promocyjnego transakcje będą rozliczane według oprocentowania standardowego.

Oferta dotyczy wszystkich typów kart kredytowych, które zapewniają wiele przywilejów:
  • wysoki limit kredytowy – nawet do 150 tys. złotych,
  • okres bezodsetkowy nawet do 58 dni,
  • darmowy pakiet ubezpieczeń,
  • możliwość ustalania indywidualnych limitów transakcyjnych, kodu PIN oraz cyklu rozliczeniowego,
  • zmniejszenie oprocentowania kredytu wraz ze wzrostem zadłużenia,
  • możliwość dokonywania przelewu z rachunku karty jako transakcji bezgotówkowej.
Oferta specjalna skierowana jest dla wszystkich klientów, którzy do 31 października 2009 roku zdecydują się na kartę kredytową Alior Banku rezygnując jednocześnie z karty banku dotychczasowego. Osoby te mogą otrzymać limit w takiej samej wysokości jak w poprzedniej instytucji.

Obecnie w ofercie Alior Banku dostępne są:

Karty Kredytowe Silver i Gold: oprócz wymienionych już zalet posiadacz kart uzyskuje dostęp do usługi CashBack, dzięki której bank zwraca 1% transakcji bezgotówkowych dokonanych w danym cyklu rozliczeniowym. Ta dodatkowa funkcjonalność sprawia, że bardziej opłaca się płacić za pomocą karty niż gotówki.

Lotnicza Karta Kredytowa (Silver i Gold): płacąc tą kartą klient gromadzi specjalną premię, którą może następnie wykorzystać na zakup biletów lotniczych bądź wycieczek w biurach podróży. Dodatkowo klienci uzyskują pomoc konsultantów przy wyborze dogodnych i tanich połączeń lotniczych. Karta Silver wyposażona jest w nowoczesną technologię MasterCard® PayPass™, umożliwiającą dokonywanie transakcji bezgotówkowych bezstykowo, jedynie przez zbliżenie karty do terminalu. Dodatkowo klienci, którzy w okresie do 15 września dokonają 3 transakcji karta Silver Lotniczą, otrzymają od Alior Banku 100 zł w prezencie.

Samochodowa Karta Kredytowa: płacąc tą kartą klient może skorzystać z dwóch rodzajów premii – 1,5% na zakup paliwa oraz 1% na zakup polisy w Link4. Dodatkowo posiadacz karty otrzymuje w prezencie 100 złotych po dokonaniu pierwszej transakcji bezgotówkowej. Samochodowa Karta Kredytowa uprawnia również do zniżek na polisy Link4 oraz w salonach sprzedaży Inter Cars.

Karta Kredytowa Platinum: posiadacz karty uzyskuje dostęp do usługi CashBack w wysokości 1% oraz do zwiększonego limitu kredytowego do kwoty 150 tys. złotych. Wraz z kartą oferowany jest bogaty pakiet ubezpieczeń.

Źródło: aliorbank.pl

» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Sprawdź ofertę kart
kredytowych on-line:


» Karty kredytowe
» Karty kredytowe dla firm

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.